تبلیغات
کمیته دارت استان البرز(کرج)

کمیته دارت استان البرز(کرج)

کرج_باغستان_ورزشگاه انقلاب اسلامی_ورودی شماره2(خانه دارت استان البرز)شماره تماس09353840098نوری

با پایان یافتن آخرین سری از مسابقات فصل 93 چهره نفرات دعوت شده با اردوی تیم ملی دارت در سال 94 در دو بخش آقایان و بانوان مشخص گردید.

به گزارش روابط عمومی انجمن دارت ج.ا.ا ، قهرمان و نایب قهرمان مسابقات قهرمانی کشور در رده نوجوانان در دو بخش آقایان و بانوان مستقیم به تیم ملی راه یافته و بازیکنان بزرگسال جهت اردوی انتخابی تیم ملی دارت در زمان اعلام شده از طرف انجمن دارت ج.ا.ا می بایست در اردو حضور یابند.

بازیکنان نوجوان تیم ملی دارت ج.ا.ا در بخش آقایان : امیر مهدی امینی از البرز و امیر محمد جندقی از گلستان
بازیکنان نوجوان تیم ملی دارت ج.ا.ا در بخش بانوان : دنیز هشتبران از تهران و نسیم امینی پارسا از خراسان رضوی

نفرات نهایی راه یافته به اردوی انتخابی تیم ملی دارت در سال 94 :
بخش آقایان :
عباس سمیعی از البرز - جلال مروتی از تهران - مهدی هوشمندان از البرز - حسین اعرابی از اصفهان - حمیدرضا مومنی از تهران - محمد امین کریم پور از سمنان - رحیم هاشمی شیرازی از فارس - بیت اله کریمی از گیلان - عباس سمیعی از البرز -علیرضا شایق از یزد - سید حسین پیشوایی از گیلان و منصور محجلین از فارس.

بخش بانوان :
بهناز قربانی از اصفهان - سارا خدادای از خوزستان - ساجده احمدی از گلستان - سونیا جرجانی از تهران - منا فرهنگ از تهران - نرگس حیدری از البرز - مدینه ملک حسینی از گلستان


علیرضا شایق بازیکن یزدی توانست به مقام نخست دومین دوره مسابقات برترین های رنکینگ کشور در بخش آقایان دست پیدا کند .

به گزارش روابط عمومی 32 بازیکن برتر رنکینگ کشور در سال 93 در بخش آقایان امروز 28 فروردین ماه 1394 در خانه دارت شهید کشوری به مصاف یکدیگر رفتند که در بازی فینال،علیرضا شایق از یزد  با برتری برابر مهدی هوشمندان از البرز ، ضمن کسب مقام قهرمانی این دوره از مسابقات توانست به اردوی انتخابی تیم ملی راه پیدا کند .
بر اساس این گزارش سید حسین پیشوایی (مدافع عنوان قهرمانی اولین دوره جام برترین ها) از استان گیلان به مقام سوم و منصور محجلین از استان فارس به مقام چهارم این دوره از مسابقات دست یافتند .

بدین ترتیب و با پایان یافتن آخرین سری از مسابقات فصل 93 تکلیف افراد راه یافته به اردوی انتخابی تیم ملی در سال 94  در بخش آقایان به شرح ذیل اعلام می گردد:

4 نفر برتر لیگ برتر1393 : مهدی هوشمندان از البرز - حسین اعرابی از اصفهان - حمیدرضا مومنی از تهران و محمد امین کریم پور از سمنان 

4 نفر برتر رنکینگ کشوری 1393 : مهدی هوشمندان از البرز - رحیم هاشمی شیرازی از فارس - بیت اله کریمی از گیلان و عباس سمیعی از البرز

4  نفر برتر جام برترین ها 1393 : علیرضا شایق از یزد - مهدی هوشمندان از البرز - سید حسین پیشوایی از گیلان و منصور محجلین از فارس


قهرمان و نایب قهرمان مسابقات قهرمانی کشور در سال 1393 : عباس سمیعی از البرز و جلال مروتی از تهران

قهرمان و نایب قهرمان مسابقات قهرمانی کشور در بخش نوجوان در سال 1393 : امیر مهدی امینی از البرز و امیر محمد جندقی از گلستان


شایان ذکر است در بخش بزرگسالان 14 سهمیه در نظر گرفته شده که می بایست در روز تعیین شده توسط انجمن دارت ج.ا.ا در سال 94 در اردوی انتخابی تیم ملی حضور یابند و سپس 4 نفر نهایی تیم ملی 1394 معرفی گردد.

همچنین در بخش نوجوانان قهرمان و نایب قهرمان مسابقات قهرمانی کشور به صورت مستقیم به تیم ملی سال 94 راه یافته اند.


نرگس حیدری بازیکن البرزی توانست به مقام نخست دومین دوره مسابقات برترین های رنکینگ کشور در بخش بانوان دست پیدا کند .

به گزارش روابط عمومی 16 بازیکن برتر رنکینگ کشور در سال 93 در بخش بانوان امروز 27 فروردین ماه 1394 در خانه دارت شهید کشوری به مصاف یکدیگر رفتند که در بازی فینال، نرگس حیدری از البرز با برتری برابر مدینه ماک حسینی از گلستان ، ضمن کسب مقام قهرمانی این دوره از مسابقات توانست به اردوی انتخابی تیم ملی راه پیدا کند .
بر اساس این گزارش ساجده احمدی (مدافع عنوان قهرمانی اولین دوره جام برترین ها)  از استان گلستان به مقام سوم و منا فرهنگ از استان تهران به مقام چهارم این دوره از مسابقات دست یافتند .

بدین ترتیب و با پایان یافتن آخرین سری از مسابقات فصل 93 تکلیف افراد راه یافته به اردوی انتخابی تیم ملی در سال 94  در بخش بانوان به شرح ذیل اعلام می گردد:

3 نفر برتر لیگ دسته یک 1393 :  ساجده احمدی از گلستان - بهناز از اصفهان و سونیا جرجانی از تهران

3 نفر برتر رنکینگ کشوری 1393 :ساجده احمدی از گلستان - منا فرهنگ از تهران و دنیز هشتبران از تهران

3 نفر برتر جام برترین ها 1393 : نرگس حیدری از البرز - مدینه ملک حسینی از گلستان و ساجده احمدی از گلستان

قهرمان و نایب قهرمان مسابقات قهرمانی کشور در سال 1393 : بهناز قربانی از اصفهان و سارا خدادای از خوزستان

قهرمان و نایب قهرمان مسابقات قهرمانی کشور در بخش نوجوان در سال 1393 : دنیز هشتبران از تهران و نسیم امینی پارسا از خراسان رضوی


شایان ذکر است در بخش بزرگسالان 11 سهمیه در نظر گرفته شده که می بایست در روز تعیین شده توسط انجمن دارت ج.ا.ا در سال 94 در اردوی انتخابی تیم ملی حضور یابند و سپس 2 نفر نهایی تیم ملی 1394 معرفی گردد.

همچنین در بخش نوجوانان قهرمان و نایب قهرمان مسابقات قهرمانی کشور به صورت مستقیم به تیم ملی سال 94 راه یافته اند.


به گزارش روابط عمومی ، پس از مشخص شدن 32 نفر ورزشکار دارت انداز مرد و 16 بانوی دارت انداز در ده دوره ی رنکینگ کشوری ثبت نام شرکت کنندگان این مسابقات تا روز پنج شنبه 20 فروردین ماه 94 ادامه داشت که تنها 2 بازیکن از حضور در این جام انصراف دادند.
بدین ترتیب که در بخش آقایان، آقای مختار بهشتی زاده از یزد از حضور در این جام انصراف و بجای ایشان آقای رضا بشکانی از بوشهر (نفر 33 رنکینگ کشوری آقایان سال 93) به جمع 32 نفر نهایی راه پیدا کرد.
همچنین در بخش بانوان ، خانم دنیز هشتبران از تهران ، نوجوان ملی پوش ایران که در مسابقات قهرمانی کشور در سال 93 حضور خود را در تیم ملی دارت ایران در سال 94 قطعی کرده بود از حضور در این جام انصراف و بجای ایشان خانم حورا صمدی از تهران (نفر 17 رنکینگ کشوری بانوان سال 93) به جمع 16 نفر پایانی راه پیدا کرد.

طبق برنامه دومین دوره جام برترین ها در روز های پنجشنبه 27 فروردین ماه 1394 راس ساعت 10 صبح در بخش بانوان و جمعه 28 فروردین ماه 1394 راس ساعت 10 صبح در بخش آقایان در خانه دارت شهید کشوری برگزار می گردد تا 3 سهمیه باقیمانده جهت راهیابی به اردوی انتخابی تیم ملی در بخش بانوان و همچنین 4 سهمیه دیگر در بخش آقایان مشخص گردد.


پس از مشخص شدن 32 نفر ورزشکار دارت انداز مرد و 16 بانوی دارت انداز در ده دوره ی رنکینگ کشوری ثبت نام شرکت کنندگان این مسابقات آغاز شد.


به گزارش روابط عمومی ، سال گذشته پس از برگزاری 10 دوره مسابقات رنکینگ کشوری در استانهای زنجان ، خراسان رضوی ،کهگیلویه و بویراحمد ، گیلان ، ایلام، فارس ، مرکزی ، بوشهر، سمنان و کرمان  که با حضور 460 بازیکن دارت در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد ، تعداد 32 نفر دارت انداز مرد و 16 نفر بانوی دارت انداز با کسب امتیازات لازم به مسابقات جام برترین ها راه یافتند .

دومین دوره این مسابقات روزهای پنجشنبه 28 فروردین در بخش بانوان و جمعه 29 فروردین ماه در بخش آقایان راس ساعت 10 صبح در سالن خانه دارت شهید کشوری برگزار می شود.

از کلیه بازیکنان راه یافته به جدول نهایی جام برترین ها دعوت بعمل می آید  تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه 19 فروردین ماه 1394 نسبت به ثبت نام و اعلام حضور نهایی در این جام اقدام لازم را مبذول دارند.

جهت ثبت نام و شرکت در این جام مبلغ 600.000 ریال به شماره کارت 7660 0124 6917 6037 بانک صادرات به نام منا فرهنگ فلاح واریز و  بعد از پرداخت مبلغ، به شماره همراه 09370852353 با ذکر نام و نام خانوادگی، تاریخ و ساعت واریز ،شماره ارجاع یا پیگیری پیامک بزنید

لازم به توضیح است از مبلغ فوق هزینه عضویت سالیانه بازیکنان کسر و مابقی مبلغ در انتهای جام به بازیکن عودت داده خواهد شد.

در صورت ثبت نام بازیکن در جام و حاضر نشدن در روز مسابقه هیچ هزینه ای عودت داده نمی شود.

همچنین در صورتیکه بازیکنی تا تاریخ اعلام شده در جام ثبت نام ننماید نفرات بعدی در رنکینگ کشوری سال 93 بر اساس رتبه کسب شده می توانند نسبت به اعلام آمادگی و شرکت در این جام اقدام نمایند.

بدین صورت که در روز پنجشنبه مورخ 20 فروردین 94 لیست  ثبت نام کنندگان اعلام خواهد شد و در صورت عدم حضور بازیکنی در لیست اولیه به ترتیب نفرات بعدی می توانند با سرکار خانم فرهنگ تماس و چگونگی ثبت نام را پیگیری نمایند.


سالی پر از موفقیت و سربلندی و سلامتی برای تمامی 

دوستان وخانواده دارت کشور آرزومندیم. 

کمیته دارت استان البرز 
 


مرحله نهایی دارت رنکینگ کشوری – کرمان
مهدی هوشمندان و ساجده احمدی جام قهرمانی را به خانه بردند
1393/12/24
مرحله دهم و نهایی مسابقات دارت رنکینگ کشوری که با حضور 77 ورزشکار به میزبانی استان کرمان برگزار شد با قهرمانی مهدی هوشمندان از البرز در بخش مردان و ساجده احمدی از گلستان در بخش زنان به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، در پایان مرحله دهم در قسمت بانوان خانم ها "دنیز هشت بران" از استان تهران مقام اول ، "ساجده احمدی" از استان گلستان دوم ، "منا فرهنگ" از استان تهران و "خدیجه حاجی پور" از استان گیلان عنوان سوم مشترک را از آن خود کردند. 
در بخش آقایان نیز "علیرضا شایق" از استان یزد مقام اول، "سید حسین پیشوایی" از استان گیلان دوم، "مهدی حاجی حسینی مسگر" از استان تهران و رحیم هاشمی شیرازی از استان فارس عنوان سوم مشترک را بدست آوردند. 
اما در کل ده دوره رنکینگ کشوری در بخش بانوان، "ساجده احمدی" از گلستان مقام قهرمانی را از آن خود کرد، "منا فرهنگ" از تهران دوم شد، "دنیز هشت بران" از تهران در جایگاه سوم قرار گرفت و "مدینه ملک حسینی" از گلستان چهارم شد. 
در بخش آقایان "مهدی هوشمندان" از البرز اول شد، "رحیم هاشمی شیرازی" از فارس در ردیف دوم ایستاد، "بیت الله کریمی" از گیلان در مکان سوم قرار گرفت و "عباس سمیعی" از البرز چهارم شد.



تاریخ انتشار : 16 اسف 1393 ساعت 10:50

  آخرین مرحله مسابقات لیگ زیر گروه آقایان فصل 93 در روز جمعه 15 اسفند ماه با قهرمانی سید مرتضی به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی، در این مرحله از مسابقات فینال بین دو بازیکن تهرانی برگزار شد که  سید مرتضی ضرغامی توانست پس از غلبه بر پژمان وثوق حقیقی مقام اول را از آن خود کند و امیر مهدی امینی از البرز و جعفر دمی زاده از هرمزگان مقام سوم مشترک را کسب نمودند.
بر این اساس پس از پایان ششمین مرحله از لیگ زیر گروه آقایان نفرات برتر اول تا هشتم جواز صعود مستقیم به لیگ دسته یک سال 94 را به شرح ذیل کسب کردند.

از نکات مهم این مسابقه حضور جناب آقای مهربان دبیر محترم فدراسیون انجمن های ورزشی  در حین برگزاری مسابقه و همچنین  حضور جناب آقای اسد زاده رئیس محترم انجمن دارت ج.ا.ا  در مراسم اختتامیه بود.

مقام اول مازیار ایرجی از استان هرمزگان با 128 امتیاز
مقام دوم بهروز محمد رحیم پور از استان البرز با 116 امتیاز
مقام سوم جلال مظفری از استان البرز با 112 امتیاز
مقام چهارم مشترک امیر مهدی امینی از استان البرز با 108 امتیاز
مقام چهارم مشترک سید مرتضی ضرغامی از استان تهران با 108 امتیاز
مقام ششم مشترک حسین خسروی از استان البرز با 100 امتیاز
مقام هفتم مهدی کنانی مالک کار از استان تهران با 100 امتیاز
مقام هشتم پژمان وثوق حقیقی از استان تهران با 96 امتیاز

 

آمار و ارقام این دوره از بازیها :

- در طول 6 دوره برگزاری نفرات زیر به ترتیب مقام قهرمانی رو کسب نمودند . که از نکات جالب توجه عدم کسب 2 قهرمانی توسط یه بازیکن بود.

محمد جواد دارابی فرد از تهران - حسین خسروی از البرز - بهروز محمد رحیم پور از البرز - امیر مهدی امینی از البرز - مازیار ایرجی از هرمزگان - سید مرتضی ضرغامی از تهران

رکورد 2 بار نایب قهرمانی از آن اصغر کریمی از استان هرمزگان می باشد که در دو مرحله اول توانست این مقام را تکرار کند.

مهدی کنانی از تهران - مازیار ایرجی از هرمزگان - حسین خسروی از البرز و پژمان وثوق حقیقی از تهران نیز توانستند یکبار نایب قهرمان این دوره شوند.

بیشترین حضور در فینال مسابقات مازیار ایرجی از هرمزگان - حسین خسروی از البرز و اصغر کریمی از هرمزگان با 2 بار حضور می باشد که تنها اصغر کریمی موفق به کسب مقام قهرمانی نشد.

رکورد مقام سوم مشترک با 2 بار حضور در این مقام از آن جلال مظفری و امیر مهدی امینی از البرز و همچنین سید مرتضی ضرغامی از تهران بود.

مازیار ایرجی از هرمزگان - بهروز محمد رحیم پور از البرز - مهدی کنانی از تهران - اباصلت جعفری از سمنان  - قربانعلی قربانی از خراسان شمالی و جعفر دمی زاده از هرمزگان نیز توانستند یکبار به مقام سوم مشترک این دوره از مسابقات دست پیدا کنند.

رکورد حضور در جمع 8 نفر پایانی هر مرحله از مسابقات با 3 بار حضور به بهروز محمد رحیم پور و جلال مظفری از البرز و همچنین سید محمدرضا پورمستوفی از تهران تعلق دارد.

مازیار ایرجی از هرمزگان - پژمان وثوق حقیقی از تهران و مصطفی یادگاری از البرز نیز هر کدام بار 2 حضور در جمع 8 نفر پایانی هر مرحله و شهرام بلوری از البرز - محمد جواد دارابی فرد از تهران - جعفر دمی زاده از هرمزگان - حمیدرضا منتظری از تهران - حسین امینی گیلوان از البرز - محمد رضا فراهانی از تهران - سید علیرضا پورمستوفی از تهران - محمد سالاری از تهران و علی اصغر دهقانی آرانی از اصفهان با یکبار حضور در جمع 8 نفر پایانی به کار خود خاتمه دادند

- حضور 3 بازیکن زیر 12 سال که در این دوره از مسابقات برای اولین بار رخ داد ، امیر علی میرزایی ، مبین خیاط نژاد و امیر حسین زورمند هر سه از تهران که با بازی های درخشان خود حریفان خود را به تمجید وا می داشتند.

- همدلی و رفاقت دراین دوره از مسابقات زیر گروه بسیار آشکار و مشهود بود و تمامی بازیکنان اصول حرفه ای و جوانمردی را در این مسابقات رعایت نموده بودند.

 

رتبهنام بازیکنمقام قهرمانینایب قهرمانیسوم مشترکحضور در جمع 8 بازیکن
1مازیار ایرجی1112
2بهروز محمد رحیم پور1 13
3جلال مظفری  23
4امیر مهدی امینی1 2 
4سید مرتضی ضرغامی1 2 
5حسین خسروی11  
5مهدی کنانی مالک کار 11 
6پژمان وثوق حقیقی 1 2
7اصغر کریمی 2  
8قربانعلی قربانی  1 
8سید محمد رضا پورمستوفی   3
9اباصلت جعفری  1 
9شهرام بلوری   1
10رامین هوشمندی    
11محمد جواد دارابی فرد1  1
11جعفر دمی زاده  11
11مصطفی یادگاری   2
11حمید رضا منتظری   1
12حسین امینی گیلوان   1
12محمد رضا فراهانی   1
13علیرضا پور مستوفی   1
14اسماعیل خوشدل    
14سامان ساکی    
14بهمن خلیلی    
15محمد سالاری   1
16علی اصغر دهقان آرانی   1



به اطلاع کلیه علاقه مندان به رشته ورزشی دارت میرساند

 
اسکای اولین وتنها تولید کننده تجهیزات دارت در کشور در نظر دارد 

انواع دارت تنگستن و لوازم مصرفی (بقیر از صفحه دارت) را از

 کشور انگلستان وارد نماید.

جهت اطلاع از قیمت و نحوه سفارش کالای مورد نظر خود میتوانید

 تا 7روز آینده با شماره همراه 09353840098تماس حاصل نمایید.

(زمان تحویل سفارشات 15فروردین 1394)

لازم به ذکر است پس از اتمام مهلت تعیین شده امکان سفارش وجود نخواهد داشت



آخرین دور از مسابقات آزاد دارت رنکینگ کشوری انتخابی تیم ملی در روز پنجشنبه 21 اسفند در بخش بانوان و همچنین روز جمعه 22 اسفند ماه در بخش آقایان در شهر کرمان برگزار می گردد . علاقه مندان تا ساعت 16:00 روز سه شنبه 19 اسفند ماه فرصت دارند تا جهت ثبت نام در مسابقه اقدام کنند و هماهنگی های لازم را انجام دهند.
جهت ثبت نام و شرکت در این مسابقه مبلغ 120،000ریال به شماره کارت  9381 6619 9914 6037 به نام آقای مهدی حاجی حسینی مسگر واریز نمایید و بعد از پرداخت مبلغ، به شماره همراه 09127955786  با ذکر نام و نام خانوادگی، تاریخ و ساعت واریز ،شماره ارجاع یا پیگیری و همچنین ذکر استانی که از آن شرکت نموده اید پیامک بزنید. (همچنین شماره ثابت 02122904322 مربوط به خانه دارت شهید کشوری از ساعت 10 الی 20)
ضمناً کلیه ورزشکاران موظف می باشند با لباس رسمی دارت  ( برای آقایان شلوار پارچه ای و کفش رسمی تیره رنگ ،پیراهن یا تیشرت یقه دار  و بانوان مقنعه ، مانتو یا سارافون  ، شلوار  پارچه ای تیره رنگ و کفش رسمی جلو بسته حد اکثر پاشنه 5 سانت  ) در مسابقه حضور یابند.در غیر این صورت از شرکت در مسابقه جلوگیری به عمل خواهد آمد. 

قرعه کشی این مسابقه در روز 20 اسفند ماه در محل برگزاری/اسکان انجام خواهد پذیرفت و بازیکنانی که مایل به شرکت در مراسم قرعه کشی می باشند در تاریخ و زمانی که اعلام خواهد شد می توانند حضور یابند.

اطلاعات تکمیلی و آدرس محل برگزاری و اسکان بمحض دریافت از استان کرمان اعلام خواهد شد.
 


آخرین مرحله از چهارمین دوره لیگ انفرادی زیر گروه آقایان در فصل 93 صبح روز جمعه مورخ 15 اسفند ماه راس ساعت 9:30 در خانه دارت شهید کشوری برگزار می گردد.
نفرات ثبت نام شده در دوره گذشته از ساعت 8:30 الی 9:15 صبح روز مسابقه میتوانند اعلام حضور نمایند.

هم اکنون در لیگ زیر گروه آقایان نفرات اول تا چهاردهم به ترتیب زیر میباشند که شانس صعود به لیگ دسته یک فصل 94 را دارند.
 

ردیفرتبهنام بازیکنجمع امتیاز
11مازیار ایرجی108
22بهروز محمد رحیم پور (البرز)96
33جلال مظفری(البرز)92
44امیر مهدی امینی(البرز)84
54حسین خسروی(البرز)84
64مهدی کنانی مالک کار84
75اصغر کریمی76
85سید مرتضی ضرغامی76
96قربانعلی قربانی72
106سید محمدرضا پورمستوفی72
117مصطفی یادگاری(البرز)68
127پژمان وثوق حقیقی68
138اباصلت جعفری64
148شهرام بلوری(البرز)64


نهمین دوره دارت رنکینگ کشوری – گرمسار
"ساجده احمدی" و "شاهین حسینی" قهرمان شدند
1393/12/09
نهمین دوره دارت رنکینگ کشوری در سالن جانبازان سرای ورزشکاران شهرستان گرمسار با جدال دیدنی ورزشکاران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، این مسابقات با حضور 24 خانم و 62 ورزشکار مرد برگزار شد که در پایان این دوره "ساجده احمدی" از گلستان و "شاهین حسینی" از فارس توانستند به مقام قهرمانی دست یابند. 
اسامی نفرات برتر این دوره به شرح زیر است: 
بانوان: 
1- ساجده احمدی از گلستان 
2- نرگس حیدری از البرز 
3- مونا فرهنگ و سونیا جرجانی هر دو از تهران (مشترکا) 
آقایان: 
1- شاهین حسینی از فارس 
2- مهدی هوشمندان – البرز 
3- بیت الله کریمی از گیلان و رحیم هاشمی شیرازی از فارس (مشترکا) 
نفرات برتر در مجموع 9 دوره به شرح زیر است: 
بانوان: 
1- ساجده احمدی از گلستان 
2- مونا فرهنگ از تهران 
3- دنیز هشتبران از تهران و مدینه ملک حسینی از گلستان (مشترکا) 
آقایان: 
1- مهدی هوشمندان از البرز 
2- عباس سمیعی از البرز 

3- بیت اله کریمی از گیلان و رحیم هاشمی شیرازی از فارس (مشترکا) 
لازم بذکر است مرحله دهم و پایانی این رقابتها 21 و 22 اسفندماه جاری در کرمان برگزار خواهد شد.


  •   دارت استان البرز با کسب 3 مدال طلا و یک عنوان چهارمی به مقام نایب

    قهرمانی کشور دست یافت

      به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز

    و به نقل از روابط عمومی کمیته دارت استان؛

       مسابقات دارت قهرمانی کشور در رده های سنی نوجوانان و

    بزرگسالان و در 2 بخش آقایان و بانوان به میزبانی 

      مشهد مقدس برگزار شد.

       

    در این رقابتها نمایندگان استان البرز با کسب 3 مدال طلا و یک عنوان

    چهارمی موفق شدند مقام نایب قهرمانی کشور را از ان خود کنند.

     

    نتایج انفرادی نمایندگان البرز در این رقابتها به شرح ذیل اعلام شد:

     

    نوجوانان:

    امیر مهدی امینی ؛ مدال طلا

     

    تیمی دو نفره آقایان:

    مهدی هوشمندان و عباس سمیعی ؛ مدال طلا

     

    انفرادی آقایان:

     عباس سمیعی ؛ مدال طلا

     

    انفرادی بانوان:

    آزاده غله دار ؛ عنوان چهارم

     

    شایان ذکر است 3 بازیکن طلایی البرز در این رقابتها به

    اردوی تیم ملی دعوت شدند.