امروزه برگزاری مسابقات لیگ انفرادی حرفه ای به عنوان یكی از اقدامات مهم و موثر در پیشبرد ورزش قهرمانی دارت و همچنین برای بالابردن سطح كیفی بازیكنان میباشد .

لذا با همت بسیار زیاد تنی چند از دوستان و حمایت و کمک بی رویه" كمیته ورزش صـنـعـت آب و برق استان یزد " با یك برنامه ریزی دقیق , بنا بر این شد که برای اولین بار در سطح یــزد یک دوره مسابقات لیگ انفرادی آقایان برگزار شود تا گامی مثبت در پیشبرد سطح كیفی بازیكنان شهرستان و همچنین بازیکنان صنعت استان داشته باشیم.

 

با تلاش آقای محمد نیکوکار و مهندس باقر محمدی و با پشتوانه كمیته ورزش صنعت آب و برق استان یزد قرار شد , این مسابقات در محل سالن ورزشی شرکت آب و فاضلاب استان یزد برگزار شود .

 

ریز مقررات و تاریخ و زمان برگزاری مسابقات تماما در اساسنامه که لینک دانلود در پایان همین مطلب مشاهده میکنید ذکر شده است و تمامی بازیکنان و علاقمندان رشته ورزشی دارت میتوانند اساسنامه را دانلود کرده و مطالعه فرمایند تا با قوانین مسابقات آشنا شوند .

با این مقدمه در تاریخ 5 آبانماه 1393 بازیکنان و مسئولین صنعت آب و برق استان یزد در سالن محل برگزاری مسابقات گرد هم جمع شدند تا قرعه کشی مسابقات را انجام دهند که بحمدالله به نحو احسن و به دور از حاشیه و مشکلی برگزار شد. در تصویر ذیل , مسابقات هفته اول که در تاریخ 1393/08/19 راس ساعت 16 برگزار میشود را میتوانید مشاهده فرمایید :

 

 

لینک دانلود اساسنامه مسابقات :  اساسنامه لیگ انفرادی یزد.pdf