به گزارش روابط عمومی ، پنجمین دور از مسابقات رنکینگ کشوری در فصل 93 در ورزشگاه شهدای قلاویزان شهرستان ایلام روز پنجشنبه 22 آبان ماه 1393 آغاز گردید. این دوره از مسابقات میزبان 19 بانوی ورزشکار بود که پس از قرار گرفتن در 8 گروه 3 نفره پس از انجام مراسم افتتاحیه راس ساعت 9:30 صبح با یکدیگر به رقابت پرداختند .
بر اساس این گزارش ، خانم ساجده احمدی از استان گلستان توانست مقام قهرمانی  را از آن خود کند، خانم مینا فردوسی از استان تهران نیز به مقام دوم رسید. مقام سوم مشترک نیز به خانم ها مدینه ملک حسینی از گلستان  و نرگس حیدری از البرز رسید .

بر این اساس در پایان پنج دوره مسابقات رنکینگ کشوری خانم ساجده احمدی با کسب 360 امتیاز در صدر جدول و پس از ایشان خانم ها مدینه ملک حسینی و سونیا جرجانی با 280 امتیاز به طور مشترک در مقام دوم و پس از آن خانم ها منا فرهنگ و مینا فردوسی با امتیاز 270 در جایگاه سوم رنکینگ قرار دارند.

 

 

همچنین در بخش آقایان مسابقه در روز جمعه 23 آبان ماه 1393 پیگیری شد و پس 6 ساعت رقابت بین 51 مرد دارت انداز در قالب 16 گروه 4 نفره ، در پایان آقای عباس سمیعی  از استان البرز پس از غلبه بر آقای بیت ا... کریمی از استان گیلان  به مقام قهرمانی پنجمین دوره رنکینگ مسابقات در فصل 93 دست پیدا کرد . مقام سوم مشترک این دوره از مسابقات نیز به دو بازیکن خوب کشورمان آقایان مهدی هوشمندان از استان البرز و مجتبی علیرحمی از استان ایلام (میزبان مسابقات) رسید .

بر این اساس در پایان پنج دوره مسابقات رنکینگ کشوری آقای  مهدی هوشمندان با کسب 330 امتیاز در صدر جدول و پس از ایشان آقای عباس سمیعی  با 310  امتیاز در مقام دوم و پس از آن آقای بیت ا... کریمی با امتیاز 280 در جایگاه سوم رنکینگ قرار دارند.

 

جداول کامل مسابقات تا پایان مرحله پنجم مسابقات